Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178063

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö müügijuhina tähendab nii aktiivset müügitööd kui ka müügiprotsessi juhtimist ja arendamist ning kliendisuhete hoidmist ja arendamist. Müügijuht vastutab kogu turundus-ja müügivaldkonna eest nii Eestis kui välismaal. Müüa tuleb nii programme kui ka programmide baasil loodavaid lahendusi.

Ootused kandidaadile

Huvi uute tehnoloogiate vastu ning soov ja tahtmine areneda koos IT valdkonnaga.
Töökogemus müügi- ja/või IT-alal.
Esinduslikkus ning head suhtlemis- ja läbirääkimisoskused (soovitavalt B2B kogemus).
Soov leida ise uusi lahendusi, valmisolek näha uusi võimalusi, loovus.
Inglise keele oskus edasijõudnute tasemel.

Inimest iseloomustavad aktiivsus, avatus, positiivsus, usaldusväärsus, probleemikesksus, algatusvõime, iseseisvus ja tulemusele orienteeritus.

- Võimalust viia rahvusvahelisele turule suure kasutuspotentsiaaliga IT-lahendus
- Osalemist virtuaalmaailma loovate uudsete tehnoloogiate arendamises
- Sõbralikku töökeskkonda
- Tulemustest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Vestlusvooru ajaks on planeeritud 26. ja 27. mai.

Tööpakkumise number
#178063
Müügijuht