Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144457

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- müügitegevuse igapäevane juhtimine ja planeerimine;
- olemasoleva kliendibaasi haldamine;
- uute klientide leidmine;
- müügistrateegiate väljatöötamine;

Ootused kandidaadile

- majanduslik kõrg- või keskeriharidus;
- müügitöö kogemus;
- eesti, inglise ja vene keele oskus kõnes ja kirjas;
- arvuti kasutamise oskus (kontori tarkvara);
- väga hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- tulemusest sõltuvat töötasu
- eneseteostamise võimalust
- tööks vajalikke vahendeid (ka ametiauto)

Lisainfo

Töökoht asub Tõrvandis.
Töö eeldab võimalust viibida välislähetustel

Tööpakkumise number
#144457

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. märts 2008
Kuulutus sisestati:
14. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
põhipalgale lisandub tulemustasu

Lamitex Klaas AS on kohalikul kapitalil põhinev busside esiklaase tootev ettevõte Tartumaal. Ekspordi osakaal kogutoodangust on 80%, tootmisüksus ning ladu asuvad Tõrvandis. Tootmine toimub vahetustega ning hetkel kuulub meeskonda 20 töötajat. Ettevõttele on omistatud ISO 9001:2000 sertifikaat.

Tegevuse laiendamise eesmärgil otsime oma meeskonda ettevõtte juhtkonda kuuluvat MÜÜGIJUHTI

Vaata rohkem

Müügijuht