Värsked tööpakkumised

Müügijuht Tallinnasse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239644

Tööpakkumise number

239644

Töö kirjeldus

Müügijuhi peamised ülesanded on:
- ärikliendisuhete loomine ja uute klientide võitmine;
- klientide nõustamine ja laehenduste leidmine;
- kliendivajadustele vastavate müügipakkumiste koostamine;
- läbirääkimiste pidamine ja lepingute haldamine;
- müügistrateegia elluviimine ja arendamine.

Nõudmised kandidaadile

- vähemalt 2 a. müügitöö kogemus, soovitavalt teenuste sektoris;
- väga hea suhtlemise- ja läbirääkimisoskus;
- hea analüüsivõime, süsteemsus ja oskus teha koostööd;
- julgus luua esmakontakte ka telefoni teel;
- oskus rakendada parimaid müügi ja teeninduse praktikaid;
- väga hea eesti keele, soovitavalt vene keele oskus;
- hea arvutioskus;
- kõrgharidus;
- B-kategooria sõiduki juhtimise õigus ja kogemus;

Ettevõte pakub

Pakume:
- võimalust ettevõtte arengule kaasa aidata;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- tänapäevaseid töövahendeid ja -tingimusi;
- koolitust ning võimalust ennast tööalaselt täiendada;
- meeldivat kollektiivi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
16. september 2011

SOL Eesti on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edu taga on nii hea kvaliteet ja kliendi rahulolu, kui ka ettevõtlik vaim ja asjatundlik personal. SOL-i juhtimispõhimõtted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda.
SOL annab Eestis tööd keskmiselt 1400 inimesele.