Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137086

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tee-ehitusmasinate ja seadmete aktiivne müük
- Heade kliendisuhete loomine ja hoidmine

Ootused kandidaadile

- vanust 22+ aastat
- B-kategooria juhiload
- kõrgharidus või selle omandamine
- arvuti kasutamise oskus
- eesti, vene ja saksa või inglise keele oskus
- eelnev müügitöö kogemus
- tehniline taiplikkus
- ausus, kohusetundlikkus, täpsus, aktiivsus
- abivalmidus, kiire õppimisvõime, iseseisvus
- suhtlemisoskus ja võimekus läbirääkimistel

Kasuks tuleb:
- tehniline eriharidus
- eelnev tehniliste seadmete müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

- müügi- ja tootekoolitusi
- sõbralikku ja tegusat kollektiivi
- kindlat ja perspektiivikat töökohta
- konkurentsivõimelist töötasu
- tööd tunnustatud ja kvaliteetsete toodetega

Tööpakkumise number
#137086

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2008

OÜ Wirtgen Eesti alustas tegevust aastal 2000. Peamiseks tegevusalaks on tee-ehitusseadmete müük, rent ja hooldus. Ettevõte on tuntud eelkõige tänu kaubamärkidele Wirtgen - freesid, Hamm - tihendusseadmed, Vögele - asfaldilaoturid. Tänaseks on lisandunud veel kaubamärgid Hoffman - markeerimisseadmed, Elba - betoonitehased, Kleemann - kivipurustusmasinad, Waizinger - betoonipumbad. Wirtgen Eesti omab tihedaid suhteid kõikide peamiste teedeehituses tegutsevate ettevõtetega.

Vaata rohkem

Müügijuht