Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #234127

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte müügistrateegiate loomine, elluviimise planeerimine ning jälgimine

Kliendibaasi täiendamine ning haldamine

Võtmeklientidega suhtlemine

Müügiagentide juhendamine ja kontrollimine

Koostöös ettevõtte juhtkonnaga ettevõtte arendamises osalemine

Turundusplaanide loomine koostöös ettevõtte juhtkonnaga

Müügiaruandluse eest vastutamine

Turu nõudluse analüüs ning tagasiside ostujuhile sortimendi edukuse kohta

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus hulgimüügi alal

Hea suhtlemisoskus, loov mõtlemine, tugev enesedistsipliin, iseseisva töö oskus

Eesti, inglise ja vene keele oskus

Isikliku auto kasutamise võimalus

Meeskonna juhtimise kogemus

Kasuks tuleb varasem kokkupuude HoReCa sektoriga

Ettevõte pakub

Väga motiveerivat töötasu

Telefoni- ja autokompensatsiooni

Meeldivat ning nooruslikku meeskonda

Võimalust areneda koos ettevõttega ja tõusta eduka kaubandusettevõtte juhtkonda

Head töökeskkonda

Lisainfo

Müügijuht hakkab tööle koos ettevõtte juhtkonnaga ja on ettevõtte üks võtmeisikutest.

Tööpakkumise number
#234127
Müügijuht