Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 171768

Tööpakkumise number

171768

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma müügijuhti kelle tööülesanneteks on ettevõtte teenuste aktiivne turundus ja müük, suhtlemine olemasolevate ja uute klientidega.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima müügiinimesi, kellel on vähemalt 5 aastane müügitöö kogemus soovitavalt teenuste müügi alalt, kasuks tuleb ka varasem B2B kogemus.

Pakume suure rahvusvahelise ettevõtte mitmekülgset tuge, surepäraseid töötingimusi ja palju erinevaid väljakutseid.

Lisainfo

Sooviavaldusi ootame hiljemalt jaanuari lõpuks ning kandideerida saab ka läbi meie kodulehe www.vmp-group.com, lisainformatsiooni tööpäeviti telefonidel 6831101 või 5088852.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2009

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.