Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95762

Tööpakkumise number

95762

Töö kirjeldus

UVB Solaariumid vajab aktiivset ja rõõmsameelset inimest, kelle põhitööks on solaariumide, solaariumidelampide ja muu kaasneva varustuse, samuti solaariumikosmeetika aktiivne müük, suhtlemine tarnijatega, olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja edasiarendamine, hinnapakkumiste ja aruannete koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on eelnev müügitöö kogemus. Valmisolek iseseisvaks tööks, otsustusvõime, oskus planeerida ja analüüsida toimuvat. Vajalik on eesti, vene ja inglise keele valdamine, arvuti kasutamise oskus, autojuhilubade ja isikliku auto olemasolu.

Huvitavat ja mitmekesist tööd, aktiivset eneseteostusvõimalust, iseseisvust, kaasaegset töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2007

UVB Solaariumid OÜ on hulgimüügifirma, mis tegeleb solaariumide, solaariumi kosmeetika- ja lampide müügiga.

Me toome maale ja müüme kõrgklassi solaariume firmadelt megaSun , Soltron ning Alisun.

Solaariumi kreeme pakume firmadelt CALIFORNIA TAN, EMERALD BAY ja SOLEO.