Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173255

Tööpakkumise number

173255

Töö kirjeldus

Sa hakkad täitma üht võtmepositsiooni. Sinu ülesanne on reklaami müük ja kontaktide loomine Lääne-Euroopas asuvate reklaamiklientidega - nii suurte kui väiksemate firmadega. Samuti osaled müügiprotsessi arendamises ja uute loovate reklaamilahenduse välja mõtlemises. Pead olema valmis intensiivseks suhtlemiseks inglise ja eesti keeles. Kasuks tuleb hispaania, prantsuse või itaalia keele oskus.

Nõudmised kandidaadile

• Sul on vähemalt paariaastane müügikogemus,
• Sulle meeldib aktiivne müük ja see tuleb Sul hästi välja,
• oled sihikindel ja fokuseeritud,
• planeerid põhjalikult eesmärgi saavutamiseks vajalikud tegevused ja saavutad eesmärgid,
• tunned internetireklaami turgu,
• Sul on väga hea eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas – nii inglise kui eesti keeles,
• Sinu jaoks ei ole probleem kui vahel venivad tööpäevad pikaks,
• oled postiivne inimene.

Meilt leiad eest särasilmse ja toreda meeskonna ning huvitava müügitöö rahvusvahelises kiiresti kasvavas firmas. Pakume tulemusel baseeruvat palka ja optsioone ehk osalust ettevõttes. Meie kontoris tervitab Sind ka sõbralik eesti hagijas nimega Riki.

Lisainfo

Vaata ka meie portaale www.uniteddogs.com, www.unitedcats.com ja loe meie tiimi blogi aadressil http://blog.uniteddogs.com .

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2009

United Dogs and Cats OÜ on loomaomanike suhtlusportaale haldav ja arendav internetifirma. Meie portaalid on nagu koerte ja kasside Orkut – saad oma lemmiku pilte üles laadida, leida sõpru, suhelda. Lisaks pakume lemmikloomaomanikele kasulikku infot. Meie portaale saab kasutada 15 erinevas keeles ning tänaseks on liitunud juba üle 190 000 loomaomaniku üle maailma - Eestist Austraaliani, Jaapanist Argentiinani. Meie kümneliikmelises meeskonnas on tarkvara-arendajad, disainerid ja marketingi-inimesed.