Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 97001

Tööpakkumise number

97001

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda lahedat inimest, kes tahaks teha midagi uut. Pakume unikaalset võimalust alustada täiesti \"puhtalt lehelt.\" Kuna ettevõte on uus, ootame müügijuhilt müügistrateegia kavandamist ja elluviimist. See hõlmab kõike mida on edukaks müügiks vaja - kliendibaasi koostamine, läbirääkimised klientidega, lepingute sõlmimine, uute toodete pakkumine, müügitulemuste monitooring, kliendisuhete hoidmine, ettevõtte kasvades müügimeeskonna loomine jne. Müügijuht osaleb ka uute toodete väljatöötamisel ning ettevõtte arenguprotsessis.

Nõudmised kandidaadile

Ootame endi sekka müügijuhti, kellele meeldib müügitöö ja suhtlemine. Ettevõtte käivitamine pakub hulgaliselt põnevaid väljakutseid kuid töö iseloom eeldab suurt algatusvõimet, iseseisvat mõtlemist ja pidevat eesmärgistatud tegutsemist. Enesekindlus, positiivne ellusuhtumine ja võimaluste nägemine raskuste asemel teeb temast ideaalse kandidaadi. Olulised on veel eesti ja vene keele oskus ning autojuhilubade olemasolu.

Pakume suurepärast võimalust eneseteostuseks, positiivset töökeskkonda ja korralikku töötasu. Huvitavat ja mitmekülgset tööd ning arenemisvõimalust ettevõtte juhtkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. märts 2007
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2007

Tulehiid OÜ tegeleb suveniiride ja meenete kaubandusega. Oleme hiljuti tegevust alustanud, suure ideepagasiga Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Toodame ainulaadseid meeneid ning toome maale põnevaid suveniire. Pakume oma tooteid nii edasimüüjatele, ärikingitusteks kui ka lõppklientidele.