Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 206979

Tööpakkumise number

206979

Töö kirjeldus

kelle peamisteks ülesanneteks on kliendisuhete hoidmine, Eesti turule suunatud müügitegevuste planeerimine ja eesmärgistatud müügitulemuste saavutamine, läbirääkimistel ja lepingute sõlmimises osalemine, müügiaruandlus.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus
• vähemalt 4aastane müügitöö kogemus müügijuhi tasemel (soovitavalt toidukaubad)
• hea läbirääkimis- ja suhtlemisoskus
• eesti, vene ja inglise keele ladus valdamine
• süsteemsus, sihikindlus ja tulemustele orienteeritus
• võime töötada nii iseseisvalt kui koos meeskonnaga

Pakume suurepärast töökogemust ja erialast arenguvõimalust Eesti ühes suuremas piimatööstuses, võimalust panna ennast proovile tuntud kodumaiste piimatoodete müügiprotsessis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2010
Kuulutus sisestati:
16. september 2010

Tere AS on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev toiduainete kontsern.
Meie tooteid tuntakse kaubamärkide Tere,Emma,Hellus, Mumuu, Haps,Merevaik ja Kohuke järgi.