Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53225

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute klientide leidmine ja olemasolevate kliendisuhete hoidmine
  • Firmateenuste ja toodete aktiivne müük
  • Luua ja arendada kontakte Eesti ja välismaa klientidega
  • Tellimuste eelarvete ja hindade koostamine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgem haridus masinaehituse erialal
  • Hea vene ja eesti keele oskus
  • Inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
  • Vastutustunne ja täpsus
  • Iseseisvus ja otsustusvõime
  • Arvutioskus; Windows keskond, Exel tabelarvutus, Microsoft Outlook,

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd
  • Arengu- ja koolitusvõimalusi
  • Töötulemustele vastavalt motiveerivat palka

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saata CV ja sooviavaldus, koos palga sooviga
hiljemalt 09.november 2005;
aadressil Salve 4c, 11612 Tallinn
kontakt tel. 65 602 00, fax 65 60 207

Tööpakkumise number
#53225
Müügijuht