Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306728

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* ettevõtete (tipp)juhtidega kokkulepitud kohtumistel käimised ja läbirääkimiste pidamine, lepingute sõlmimine
* kliendiportfelli haldamine
* ettevõtte müügistrateegia väljatöötamine koostöös juhtkonnaga
* müügiplaanide jälgimine ja aruandlus
* müügikonsultantide koolitamine

Ootused kandidaadile

* oled ettevõtlik, kohusetundlik ja tulemustele orienteeritud
* tunned end kindlalt esinedes ja läbirääkimisi pidades
* Sul on baasteadmised ärimajandusest ja finantsjuhtimisest

Kasuks tuleb juhilubade olemasolu ning isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Pakume põhjalikku väljaõpet, paindlikku töögraafikut, tulemustest sõltuvalt väga head tasu ning võimalust osaleda areneva ja innovatiivse ettevõtte töös.

Tööpakkumise number
#306728

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
5. mai 2013

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on ettevõte, kellele kuulub andmebaas, kuhu on kokku kogutud ja korrastatud informatsioon Eesti ettevõtete ja ettevõtjate kohta kõigist ligipääsetavatest riiklikest registritest.

Vaata rohkem

Müügijuht