Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200297

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Printimisteenuse ja esitlustarvikute müük.
  • Aktiivne uute klientide otsimine (Eesti ja Skandinaavia) ning klientide nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • Veenmisoskus ning oskus müüa.
  • Vähemalt 3 aastat müügikogemust reklaamivaldkonnas.
  • Hea eesti, vene ja inglise keele oskus. Kasuks tuleb soome keel!
  • Väga hea eneseväljenduse ja keelekasutamise oskus.
  • Läbirääkimisoskus, planeerimise ja eelarvestamise oskus.

Ettevõte pakub

Töötasu koosneb fikseeritud tasu + boonustasust
Häid töötingimusi ning toredat kollektiivi

Tööpakkumise number
#200297
Müügijuht