Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195115

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* töö korraldamine väljapool Eestit uute klientide leidmiseks ja olemasolevate hoidmiseks - aktiivne müük edasimüüjate leidmiseks;

Ootused kandidaadile

* kõrgharidus;
* eelnev müügikogemus rahvusvahelisel turul min. 2 aastat;
* mobiilside müügi kogemus;
* vene ja inglise keele oskus kõrgtasemel.

Ettevõte pakub

Fikstasu + boonussüsteem
telefonikompensatsioon
arendavat töökogemust ning osalemist rahvusvahelistes projektides

Tööpakkumise number
#195115
Müügijuht