Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176985

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tiimi juhtimine
Inimeste värbamine
Müügiesindajate väljakoolitamine ja pidev juhendamine
Isiklik aktiivne müügitöö

Ootused kandidaadile

Inimestega töötamise kogemus,
hea kui see on aktiivse müügitöö kogemus,
kasuks tuleb, kui oled inimesi juhtinud.
Oled kindlasti tegutseja loomuga ja orienteeritud tulemustele,
ilmselgelt positiivse eluhoiakuga ning
sulle meeldib teadmine, oma palka saad ise mõjutada.

Võimalust kuuluda ülikiiresti kasvavasse ja väga edukasse müügiorganisatsiooni,
väga toredat meeskonda tegijatest inimestest,
koolitusi ja pidevat juhendamist karjääri alguses,
ja mentorprogrammi läbi kogu karjääri meie juures,
ühiseid üritusi koos tiimiga,
müügivõistlusi ja lahedaid auhindu
ning tulemuspõhist tasu.

Tööpakkumise number
#176985
Müügijuht