Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59127

Tööpakkumise number

59127

Töö kirjeldus

Kui soovid tuua uusi tuuli kvaliteetsete konverentside maastikule, siis pakume Sulle mitmekülgest keskkonda oma ideede teostamiseks, uute kontaktide loomiseks ning eneseteostuseks.

Millega müügijuht tegeleb:

  • kujundab konverentsiteenuste müügistrateegia
  • hoiab suhteid suurklientidega
  • leiab võimalusi uute klientide kaasamiseks
  • osaleb Tallinna Konverentside turundustegevuses
  • arendab end erinevatel konverentsidel ja seminaridel
  • esindab ettevõtet erinevatel üritustel

Samuti on Sul piisavalt vabadust teha ettepanekuid igapäevatöö tõhustamiseks ja muutmiseks. Töö saab olema mitmekülgne: koos tõusude ja mõõnade, kaotus- ja võidurõõmuga.

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev müügitöö ja -juhtimise kogemus
  • kõrge pingetaluvus
  • tulemuste saavutamisele orienteeritus
  • avatud suhtlemisstiil ja läbirääkimiste kogemus
  • soov õppida ja areneda
  • hea arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja pingelist tööd
  • arengu- ja koolitusvõimalusi
  • motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 10. veebruariks

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2006

Tallinna Konverentsid on 2001. aastal loodud konverentse, seminare ja koolitusi korraldav ettevõte ja kuulub praegu Eesti juhtivamate konverentsikorraldajate hulka.