Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 438841

Tööpakkumise number

438841

Töö kirjeldus

Uute klientide leidmine
Igapäevane klientidega suhtlemine ja kohtumine;
Kliendilepingute sõlmimine ja müügiga seotud aruandlus
Hangetel osalemine
Projektimüük
B2B, B2C müük
Kliendibaasi haldamine, arvete laekumiste jälgimine;

Nõudmised kandidaadile

eesti, vene ja inglise keele valdamine (soome ja rootsi keel on kasuks)
kohustuslik B-kategooria juhilubade olemasolu ja isiklikku auto kasutamise võimalus
hea õppija ning kohaneja
initsiatiivikas klientidega suhtlemisel
julge ja tahtejõuline
B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus
positiivne ja särav
Eelnev müügitöö kogemus

Uuele müügiesindajale/ müügijuhile pakume alustamiseks ja edu saavutamiseks järgmisi võimalusi:

Väga head müügialast väljaõpet tööle asumisel ning oskuste arendamist töö käigus;
Lisaks pakume väga head motivatsioonipaketti (Põhitasu+ tulemustasu)
Huvitavat täiskohaga tööd
Meeldivat ja toetavat meeskonda
Võimalus olla ettevõtte kasvustrateegia elluviija ;
Erialase arengu võimalused ja karjääri kasvu;
Stabiilsust;
Korralik palk, mis koosneb põhipalgast;
Autokompensatsioon... isikliku sõiduauto kasutamise eest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2016
Kuulutus sisestati:
2. september 2016

Meie ettevõtte grupp asutati 2002 aastal ning põhineb Vene kapitalil. Firma põhitegevuseks on Metalli töötlemine ja müük.
Meie gruppis töötab 235 inimest, lisaks on ettevõttel esindused Eestis ja üle Venemaa.