Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60878

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda energilist, positiivse ellusuhtumisega müügiinimest, kelle peamiseks ülesandeks oleks meiepoolse tööjõuturu teenuse tutvustamine potensiaalsetele klientidele Soome.

  • Olemasolevate klientidega tegelemine
  • Uute klientisuhete loomine ja hoidmine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea soome keele valdamine suhtlustasandil
  • Hea ja avatud suhtlemisoskus
  • Soov arendada oma teadmisi ja oskusi
  • Arvutitundmine
  • Tahe teha tööd ja anda endast parim

Ettevõte pakub

  • Teadmisi ja kogemusi müügitöö ja klienditeeninduse alal
  • Meeldivat, sõbralikku ja abivalmis meeskonda
  • Võimalust kujundada oma sissetulekut

Tööpakkumise number
#60878
Müügijuht