Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60878

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda energilist, positiivse ellusuhtumisega müügiinimest, kelle peamiseks ülesandeks oleks meiepoolse tööjõuturu teenuse tutvustamine potensiaalsetele klientidele Soome.

  • Olemasolevate klientidega tegelemine
  • Uute klientisuhete loomine ja hoidmine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea soome keele valdamine suhtlustasandil
  • Hea ja avatud suhtlemisoskus
  • Soov arendada oma teadmisi ja oskusi
  • Arvutitundmine
  • Tahe teha tööd ja anda endast parim

Ettevõte pakub

  • Teadmisi ja kogemusi müügitöö ja klienditeeninduse alal
  • Meeldivat, sõbralikku ja abivalmis meeskonda
  • Võimalust kujundada oma sissetulekut

Tööpakkumise number
#60878
Müügijuht