Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57230

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi kohustused on:

  • kliendisuhete arendamine ja hoidmine
  • müügitellimuste käsitlemine ning toodete aktiivne müük
  • tootekataloogi haldamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus müügivaldkonnas ning elektroonika või tehnika valdkonnas
  • väga hea suhtlemisoskus
  • ausust ja korrektsus
  • arvuti kasutamise oskus
  • kõrgharidus (soovitavalt tehnikaalane)
  • inglise ja vene keele oskus
  • esinduslik välimus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja pingelist tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • meeldivat kollektiivi
  • motiveerivat töötasu ning kompensatsioone vastavalt töö iseloomule

Tööpakkumise number
#57230
Müügijuht