Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302145

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oma kliendibaasi loomine; aktiivne müügitöö korraldamine; pidev suhtlemine klientidega.

Ootused kandidaadile

Soovitav eelnev töökogemus müügi, reklaami või trükinduse valdkonnas. Kasuks tuleb inglise ja soome keele valdamine vähemalt kõnes.
Arvuti programidest vajalik Exceli, Outlooki kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

Tasustamist vastavalt töö tulemusele, vaba töögraafikut.

Lisainfo

Eeldame kandidaadilt head suhtlemisoskust, pingetaluvust, kiiret otsustusvõimet.
Võrdsete kandidaatide korral eelistame müügijuhina kandidaati, kellel on eelnevad teadmised reklaami või trükinduse valdkonnast (paberid, värvid,
tehnoloogiad)

Tööpakkumise number
#302145

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
19. märts 2013

CVKeskus.ee klient

Trükifirma SpinPress koostöös agentuuriga Greepin

Vaata rohkem

Müügijuht