Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214534

Tööpakkumise number

214534

Töö kirjeldus

Müügijuht vastutab reklaamide müügi eest üle Eesti. Müügijuht töötab välja ja viib ellu ettevõtte müügistrateegia, arendab olemasolevat ning uut kliendiportfelli, haldab ja arendab olemasolevaid kliendisuhteid. Ta peab hinnaläbirääkimisi klientidega ning otsib pidevalt uusi kliente.

Nõudmised kandidaadile

Müügijuht vähemalt 3 aastase kogemusega tugev müügiprofessionaal. Müügijuhil on kogemus B2B teenuste müügis, soovitavalt nt internetireklaamis. Müügijuht on tugev eesmärkide seadja ning müügijuhi jaoks on tavaline ületada seatud eesmärgid. Müügijuht töötab omal initsiatiivil müügistrateegiate ja kliendisuhetega ning teeb aktiivset müügitööd. Müügijuht peab rääkima eesti ja inglise keeles ning hea arvutikasutamisoskus on nõutav. Vene keele oskus tuleb kasuks.

Pakume huvitavat tööd kiiresti arenevas firmas. Töötingimused on kaasaaegsed ning ettevõte asub Eesti ühes tuntuimas büroohoones. Kompensatsioon on motiveeriv. Lisaks pakume arenguvõimalusi.

Lisainfo

Tööle asemise aeg on kokkuleppel. 2011 aasta esimesel poolel on ilmselt tekkimas veel üks vaba töökoht, mille kohta saab infot jooksvalt meie Facebooki fännilehelt (vaata: www.sonaraamat24.ee > Facebook).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2010

Sõnaraamat24 OÜ on kiiresti arenev Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Lisaks leheküljele www.sonaraamat24.ee ettevõte tegeleb 4 erineva portaali arendamisega. Ettevõte eesmärkideks on kiire areng ning klientide rahulolu.