Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318002

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne, struktureeritud ja professionaalne toodete presenteerimine ja müük uutele klientidele (B2B)
  • Olemasolevate kliendisuhete säilitamine ja arendamine (telefoni ja meili teel; personaalsed kliendikülastused)
  • Turundusalaste ettepanekute tegemine
  • Võlglastega suhtlemine
  • Turumonitooring
  • Tellimuste täitmise organiseerimine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt bakalaureusekraad
  • Väga head suhtlemis- ja läbirääkimisoskused
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus
  • Hea eesti, vene ja inglise keele oskus
  • B-kategooria juhiload
  • Iseloomuomadused: initsiatiivikus, iseseisvus tööülesannete täitmisel, kohusetundlikkus, lojaalsus ja konfidentsiaalsus

Kasuks tuleb
  • Müügitöö kogemus
  • HansaRaama programmi tundmine

Ettevõte pakub

  • Karjäärivõimalust arenevas ettevõttes
  • Boonuseid vastavalt töötulemustele
  • Töövahendid: ametiauto, sülearvuti, telefon

Lisainfo

Palume CV ja kaaskiri saata inglise või vene keeles!

Tööpakkumise number
#318002

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. september 2013
Kuulutus sisestati:
26. august 2013

Somi grupp on olnud Baltimaades pakkematerjalide turul edukas nüüdseks juba üle 20 aasta. Usaldusväärsed koostööpartnerid ja professionaalsed töötajad on olnud meie võtmeks, et säilitada ja tugevdada ettevõtte positsiooni. Hetkel otsime Tallinna kontorisse kõrgelt motiveeritud müügijuhte.

Vaata rohkem

Müügijuht