Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62797

Tööpakkumise number

62797

Töö kirjeldus

Müügijuhi peamisteks tööülesanneteks on

  • ärikliendisuhete loomine ja arendamine;
  • kliendi nõustamine pakutavate teenuste osas;
  • kliendivajadustele vastavate müügipakkumiste koostamine;
  • klientidega läbirääkimiste pidamine;
  • korrektne töö kliendilepingutega;
  • müügiplaanide koostamine ja täitmine;

Nõudmised kandidaadile

Meie uuelt meeskonnaliikmelt ootame:

  • vähemalt 2 aastast eelnevat praktilise müügitöö kogemust;
  • head analüüsivõimet ja oskust teha koostööd;
  • avatud suhtlemist ja positiivset hoiakut;
  • julgust iseseisvalt tegutseda ja otsustada;
  • head arvutikasutamise oskust;
  • vene keele oskust suhtlustasandil;
  • vähemalt 2 aastast B-kategooria sõiduki juhtimise kogemust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • päikeselist kollektiivi;
  • aktiivset kaasalöömist ettevõtte arengus;
  • kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi;
  • tulemustel põhinevat tasu;
  • ametiauto kasutamise võimalust;
  • koolitust ning võimalust ennast tööalaselt täiendada.

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame Sinult CV-d koos motivatsioonikirja ja palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2006
Kuulutus sisestati:
22. märts 2006

SOL Eesti on kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Oleme hetkel kiire arengu faasis. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda.