Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311968

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuht vastutab telefonimüügi ja klienditeeninduse koordineerimise eest Eestis. Müügijuht koordineerib turunduskampaaniaid ja haldab kirjavahetust ning dokumentatsiooni.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on kõrgharidus ja varasem töökogemus müügi või turunduse valdkonnas vähemalt kaks aastat. Sa valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas. Soome ja vene keele oskus suhtlustasemel annab Sulle eelise. Sa oled suurepärase suhtlemisoskusega, vastutustundlik, oskad seada prioriteete ja iseseisvalt oma tööd planeerida.

Ettevõte pakub

rahvusvahelist töökogemust ainulaadses valdkonnas.

Lisainfo

Otsime töötajat lapsehoolduspuhkusele suunduva töötaja asendamise ajaks.

Tööpakkumise number
#311968

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2013

Eesti Mündiäri OÜ on maailma tuntumate rahapajade kollektsioonimüntide ja -medalite levitaja Eestis. Eesti Mündiäri OÜ kuulub Soome ettevõttele „Samlerhuset Nordic“, mida kontrollib ettevõtete grupp „Samlerhuset Group“.

Euroopa ühel suuremal mündilevitajate grupil Samlerhuset Grupp on allüksused 14 Euroopa riigis. Ettevõtete grupile kuulub Norra vanim, endine riiklik rahapaja, mis tegutseb alates 1686. aastast. Norra mündikoda valmistab mõningaid ametlikke Norra ja teiste riikide münte ning vermib igal aastal ka Nobeli rahupreemia medaleid.

Ettevõtte kodulehekülg www.myndiari.ee

Vaata rohkem

Müügijuht