Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26438

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Süsteemne müügitöö Tallinnas.
Klientide kaardistamine ja tööks vajalike andmebaaside arendamine.
Aktiivne kontaktide loomine ehitusfirmadega ning ehitusmaterjalide kauplustega.
Klientidele hinnapakkumiste koostamine.
Hea kliendisuhte hoidmise ja arendamise eest hoolitsemine.
Kliendile materjali kohaletoimetamise korraldamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadil peab olema soov teha müügitööd ning läbi oma töö mõjutada oma palka. Kasuks tuleb varasem kokkupuude ehitusmaterjalidega müügiga ja/või ehitusalane haridus.
Vajalik on varasem iseseisva müügitöö kogemus, väga hea eesti keele valdamine ning vene keele oskus heal suhtlustasandil.
Samuti on vajalik juhilubade olemasolu.
Oluline on läbirääkimisoskus ja partneri taju, kõrge saavutusvajadus ning valmisolek tööle pühenduda.

Ettevõte pakub

Töökohta kaasaegselt sisustatud kontoris.
Auto kasutamistingimuste üle peetakse personaalseid läbirääkimisi - katseajal tuleb töötajal kasutada isiklikku autot, mis tööandja poolt kompenseeritakse kogu ulatuses, peale edukat katseaja läbimist ostab tööandja ametiauto.
Põhipalgana 8000-10 000 krooni (bruto), millele lisandub preemia käibelt, kasumilt ning kliendi rahulolult.

Tööpakkumise number
#26438
Müügijuht