Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146111

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Olulised tegevused, et saavutada edu müügijuhina:

  • Oled kursis ja huvitud Baltikumi turul toimuvast
  • Luua uusi kliendisuhteid ning hoida olemasolevaid
  • Koostada müügipakkumisi nii elektroonse kirjavahetuse, telefonivestluse kui kliendikülastuse teel
  • Osalemine aktiivselt tootekoolitustel, mida pakub ettevõte
  • Analüüsid müügiedukust läbi aruannete

Ootused kandidaadile

  • Jooniste lugemise oskus
  • Sarnases valdkonnas müügitöö kogemus
  • Kontoritarkvara kasutamise oskus
  • Inglise, eesti ja vene keele oskus suhtlustasemel
  • Hea eneseväljendusoskus, läbirääkimisoskus ja initsiatiivikus
  • Tehniline taiplikkus
  • B kategooria autojuhiload, isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • Autoga seonduvate kulutuste täielikku katmist
  • Sujuvaks tööks vajalikku tehnikat
  • Väikest sõbralikku kollektiivi
  • Tootekoolitusi
  • Arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#146111

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
28. märts 2008

Simplika on tööjõuvahenduse ja -rendi ettevõte, mis kuulub personaliotsingufirma CVO Group koosseisu. Simplika eesmärgiks on lihtsustada nii tööotsinguid kui ka töötajate otsinguid. Oleme oma asukohaga kesklinnas Postimaja II korrusel hästi kättesaadavad kõigile.
Helista meile 6 990 500, või tule astu läbi!

Meie Kliendiks on ettevõte, mis asutati 2002. aastal ja ta on Leedu ettevõtte tütarettevõte, mille peamiseks aktsionäriks on PVC-profiilide valmistaja number 1 Inglismaal , kes omakorda kuulub suurde rahvusvahelisse gruppi.
Seega kuulub ettevõte tugevasse finantsgruppi, mis on ühtlasi klientidele garantiiks, et saada alati kvaliteetse ja konkurentsivõimelise toote.
Ettevõte tegutseb tootjatele suunatud turul. Enamasti võib saada toormaterjali (PVC) akende valmistamiseks , samuti lisadetaile igat liiki akende ja uste tootmiseks. Ettevõtte peamisteks klientideks on Eesti aknatootmisettevõtted.

Vaata rohkem

Müügijuht