Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177249

Müügijuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastutad müügistrateegia arendamise ja elluviimise eest. Sinu töö peamine eesmärk on müügimahtude ja kasumlikkuse optimaalne kasv. Suhtled aktiivselt meie tänaste klientidega ja leiad uusi kliente. Korraldad ja juhid müügitööd.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et omad edukat müügijuhtimise kogemust teenindusettevõttes, oled paindlik, hea liider ja omad läbirääkimisoskust. Oled lugenud eelarveid ja majandusraamatuid, omad häid ideid ja oskad neid ellu rakendada.
Vajalik on hea eesti-, vene- ja inglise keele oskus

Pakume tööalaseid väljakutseid ning võimalust areneda koos kogenud kolleegide ja nõudlike klientidega. Võimalus tööalaseks täiendkoolituseks.

Tööpakkumise number
#177249

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: Kuni 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. mai 2009
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2009

AS Silikaat Mööbel, tuntud kui Aatrium Sisustuskaubamaja, alustas tegevust 1998. aastal. Käesolevaks ajaks on Aatrium muutunud üheks suurimaks sisustuskaubamajaks Eestis, omades 5000 m² müügipinda. Pakume klientidele nii Eesti, kui ka Euroopa tuntud mööblitootjate kvaliteetset mööblit. Meil on ka pidevalt valikut suurendav valgustiosakond.

Vaata rohkem