Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #696830

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte poolt pakutavate ITS toodete ning liikluskorraldusvahendite ja -teenuste aktiivne müük. Tööpiirkonnaks Tallinn, Harjumaa.

Ootused kandidaadile

  • Eelnevat müügialast töökogemust vähemalt 5 aastat

  • Head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust

  • Tehnilist taipu ja töötahet

  • Iseseisvust, otsustusvõimet ja järjepidevust

  • B-kategooria juhiloa olemasolu

  • Head eesti-, vene- ja inglise keele oskust

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja stabiilset tööd
  • Tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi
  • Meeldivat kollektiivi
  • Lisapuhkust
  • Isikliku sõiduki kompensatsiooni
  • Töötasu alates 1300€ bruto + tulemustasu

Tööpakkumise number
#696830
Müügijuht