Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61020

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime ilutoodete (Londa, Wella) müügijuhti, kelle eesmärk on tagada mainitud toodete maksimaalne distributsioon ja müügiedu Eesti jaekaubanduses.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus;
  • Varasem töökogemus müügijuhina soovitavalt ilutoodete valdkonnas;
  • Kõrge saavutusvajaduse olemasolu, hea läbirääkimisoskus, enesekehtestamis- ja koostöövõime;
  • Täpsus, korrektsus, hea analüüsi- ja üldistamisvõime;
  • Eesti keele valdamine, hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlemistasandil;
  • B-kategooria autojuhiload;
  • Kasuks tuleb varasem inimeste juhtimise alane töökogemus.

Ettevõte pakub rohkelt väljakutseid pakkuvat tööd, konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti ja vahvat ning ühtehoidvat meeskonda.

Lisainfo

Edasta oma elulookirjeldus läbi CVKeskuse. Lisaküsimuste korral võta ühendust ettevõtte personalijuhiga - Katrin Noormägi, 6135800.

Tööpakkumise number
#61020
Müügijuht