Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39942

MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle töö sisuks on uue Procter&Gamble toote- ja teenusesarja käivitamine HoReCa sektoris, vastava müügivõrgu üles ehitamine ning müügitiimi juhtimine.

Ootused kandidaadile

  • turundus- või majandusalane kõrgharidus (võib olla omandamise lõppjärgus);
  • kõrge saavutusvajaduse olemasolu, hea läbirääkimisoskus, enesekehtestamis- ja koostöövõime;
  • täpsus, korrektsus, hea analüüsi- ja üldistamisvõime;
  • lai silmaring, orienteerumine erinevates ärivaldkondades;
  • eesti keele valdamine, väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlemistasandil
  • kasuks tuleb varasem müügi ja inimeste juhtimise alane töökogemus

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ja ühtset meeskonda
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Võimalust eneseteostuseks

Lisainfo

Elulookirjeldus (CV), motivatsioonikiri varasema töökogemuse lühikirjeldusega ja palgasoov, palume saata e-posti aadressil personal@salestar.ee.

Tööpakkumise number
#39942
MÜÜGIJUHT