Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84816

Tööpakkumise number

84816

Töö kirjeldus

    Pakume tööd aktiivsele ja teotahtelisele müügijuhile, kelle põhilisteks ülesanneteks on
  • suhtlemine tarnijate ja klientidega;
  • tootmisprotsessi juhtimine;
  • aktiivne müügitöö;

Nõudmised kandidaadile

Oled sobilik,kui sul on eelnev müügitöö kogemus ja kokkupuude õmblustööga.

  • valdad vabalt eesti, vene ja sihtlustasandil inglise ning soome keelt;
  • oskad kasutada arvitit ja omad B kat. juhilube;
  • sulle sobib ja meeldib iseseisev tööviis;
  • oled vähemalt keskhariduse omandanud;

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • mitmekesist tööd sõbralikus ja toetavas meeskonnas;
  • Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu;
  • Vajalike töövahendeid;

Lisainfo

Kontor Tallinna kesklinnas, tööaeg 8 - 16:30

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
9. november 2006