Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176630

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotel Rocca al Mare otsib enda kollektiivi müügijuhti, kes tegeleks aktiivse müügi ning
uute klientide otsimisega.
Tööülesanded:

  • hotelli teenuste aktiivne müük;
  • tulemuslik müügisuhete hoidmine ja arendamine;
  • uute klientide leidmine;
  • müügipakkumiste tegemine ja lepingute sõlmimine;

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus
- Eelnev müügialane töökogemus hotellinduse valdkonnas
- Kohusetundlikkus, korrektsus
- Algatusvõime
- Innovatiivne mõtlemine
- Ausus ja täpsus
- Hea pingetaluvus
- Väga hea suhtlemisoskus
- Väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus, kasuks tuleb soome keele oskus

Ettevõte pakub

- Huvitavat tööd
- Toredat kollektiivi
- Tulemustele vastavat palka
- Omapere soodustusi
- vabaajakeskuse kasutamise võimalust

Tööpakkumise number
#176630
Müügijuht