Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320844

MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügistrateegiate väljatöötamine ja elluviimine
Restoranide teenuste müük reisibüroodele ja eraklientidele
Kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine
Müügitoetusmaterjalide väljaarendamine ja teostus
Turunduskampaaniad, üritusprojektide korraldamine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus marketingi alal toitlustusasutuses vähemalt 3a!!!
Vene keele oskus suhtlemistasandil
Hea Windows keskkonda tundmine ( Excel, Word, Outlook)
B-kategooria juhilubade olemasolu
CV, kaaskiri, soovituskiri

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi
Kaasaegset töökeskkonda
Põhipalka + müügiprotsenti
Meeldivat tööõhkkonda
Rõõmsameelset meeskonda

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust

Tööpakkumise number
#320844

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
23. september 2013
Lisainfo palga kohta:
neto

Baby Back Ribs & BBQ - esimene Ameerika restoran Eestis, mis mõeldud kogu perele. Siin saab nautida maitsvaid USA barbeque toite ning teha tutvust ehtsa Ameerika stiiliga. Restorani silmapaistvas interjööris tõmbavad tähelepanu erksad neoonreklaamid, posterid ja fotod poliitilistest liidritest USA- s, maailmatuntud Hollywoodi tähed, rockmuusikud ning Ameerika spordilegendid koos erinevate spordialade atribuutikaga. Foonina kõlab Ameerika raadiojaamade muusika. Meie menüü on inspireeritud Ameerika lõunapoolsete osariikide köögist. Lastele on loodud eraldi menüü ja oma mugav mängunurk.

Restoran "Masha" on modernsesse sadamapiirkonda vastloodav romantilise ja luksusliku interjööriga venepärast kultuuriprogrammi pakkuv restoran, mille eesmärk on oma külalised tuua välja argipäevast ning pakkuda tõelisi elamusi. Meie menüüs on esindatud kogu vene köögi klassika suurepäraste suppide, zakuskade, praadide, salatite ja dessertide näol. Loomulikult pakume ka küllusliku joogivalikut, et oleks mõnus sõpradega aega veeta ja võtta ka pits külma viina ning öelda "NA ZDAROVJE

Vaata rohkem

MÜÜGIJUHT