Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197070

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pakkematerjalide müük Järvamaal, Lääne- ja Ida-Virumaal, Tartumaal, Jõgevamaal ning osaliselt Tallinnas ja Harjumaal
  • Markeerimisseadmete müük üle Eesti
  • Kliendibaasi tulemuslik haldamine
  • Klientide konsulteerimine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskhariduse olemasolu
  • Varasem tulemuslik müügitöö kogemus
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Hea vene keele oskus suhtlustasandil
  • Hea soome või inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Varasem töökogemus raamatupidamisprogrammiga HansaRaama
  • Aktiivsus ja tulemustele orienteeritus
  • Autojuhiload

Kasuks tuleb:

  • Tehniline haridus
  • Varasem töökogemus tehnilises valdkonnas
  • Varasem kokkupuude pakkematerjalide ja -masinatega

  • Häid sissetulekuvõimalusi vastavalt müügialasele edukusele
  • Aktiivset, iseseisvat ja liikuvat tööd

Tööpakkumise number
#197070

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2010
Kuulutus sisestati:
11. mai 2010

CVO Recruitment kliendiks on AS Cortex Eesti. Cortex Eesti AS on asutatud 1993.aastal. Ettevõte toob maale ja müüb pakkemasinaid- ja liine, pakkevahendeid- ja materjale ning markeerimismasinaid. Cortex Eesti AS`i põhitegevuse hulka kuulub ka masinate hooldus ja tehniline koolitus. Lisainformatsiooni ettevõtte kohta leiate www.cortex.ee.

Vaata rohkem

Müügijuht