Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22066

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TÖÖ EESMÄRK: Tagada jaekliendile suunatud teenuste müügi, haldamise, analüüsimise ja arendamise kaudu Radiolinja konkurentsivõime.
TÖÖÜLESANDED:

  • teenuste müügiarendus ja -edendus;
  • teenuste haldamine, analüüs ja pideva edasiarendamise korraldamine;
  • koostöö teiste osakondadega, infoliikumise tagamine;
  • nõustamine teenustega seonduvates küsimustes, koolituste ja esitluste korraldamine;
  • projektide algatamine, lähteülesande ja projektplaani koostamine, projektijuhtimine vastavalt vajadusele;
  • projektide dokumentatsiooni haldamine ja uuendamine, projekti aruandluse tagamine;
  • uute turuvajadustele vastavate teenuskontseptsioonide loomine;
  • koostöö tagamine partneritega, suhete hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgem haridus (võib olla omandamisel);
  • üldmajanduslikud teadmised;
  • teenindus- või müügitöö kogemus;
  • teadmised projektjuhtimisest;
  • loovus ja algatusvõime;
  • suhtlemisoskus;
  • analüütilised oskused;
  • organiseerimisvõime;
  • tulemustele orienteeritus
  • eesti ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd ja väljakutseid
  • nooruslikku ja professionaalset meeskonda
  • kaasaegset ja väga kiiresti arenevat organisatsiooni, mis on osa rahvusvahelisest kontsernist Elisa Communication
  • koolitust ja enesetäiendusvõimalusi

Lisainfo

Palun saada koos CV-ga kaasa ka avaldus, kus on kirjas põhjendus, miks soovid just sellele ametikohale kandideerida, mis on sinu tugevad küljed, mida ootad uuelt töökohalt ja milline on sinu palgasoov.

Tööpakkumise number
#22066
Müügijuht