Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86964

Tööpakkumise number

86964

Töö kirjeldus

Otsime meeskonda aktiivset, julget ja esindusliku müügiinimest, kellel on tahtmist tööd teha, kellel on julgust oma ideid ellu viia, kellel on eesmärgid edukaks tipptegijaks saada ja kellel Eesti on väikeseks jäänud. Kui sa oled selline inimene, siis oled oodatud meie ettevõttesse müügitööd juhtima ja läbi viima, et Qvalda tooted oleksid müügil igas maailma riigis.

Nõudmised kandidaadile

Sul peaks olema kesk-eri haridus, müügitöö kogemus, tehnilist taipu, lisaks eesti keelele ka vene ja inglise keele oskus, esinduslik ja lojaalne.

Pakume motiveeritud tööd ja tasu, sul on võimalus meie juures karjääri teha, sul on võimalus oma ideid ja eesmärke ellu viia, sul on võimalus partneriks saada. Meie pakume sulle võimalust saada kellekski!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
28. november 2006
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 25000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Lisatasud müügist ja palju lisaväärtusi.

Ettevõte on asutatud 2005 aastal ja kuulub Eesti erainvestoritele. Ettevõttele kuulub kaubamärk QVALDA ja see on rahvusvaheliselt registreeritud tööriista bränd. Toodetakse erinevaid elektrilis- ja käsitööriistu. Tootearendus toimub Eestis ja tootmine toimub Saksamaal, Hiinas ja Taiwanis. Ettevõtte eesmärk on pakkuda kvaliteetseid tooteid nii kodu kui profikasutajale võimalikult soodsa hinnaga. Tänaseks oleme oma toodetega jõudnud lisaks Eesti turule, Venemaa ja Türgi turule. Meeskond on firmas noor ja ambitsioonikas ning kõigi eesmärk on teha maailmas Qvaldast maailma parim MITTE BOSCH!