Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 55632

Tööpakkumise number

55632

Töö kirjeldus

OÜ Primostar müügijuhiks sobib inimene, kes tunneb rõõmu ehitusfirmade projekti- ja objektijuhtidega suhtlemisest. Müügijuhi ülesandeks on ehitusmaterjalide tutvustamine, hinnapakkumiste koostamine, uute klientide leidmine. Ootame müügijuhiks inimest, kes tunneb huvi ehitusmaterjalide ja ehitusturu vastu. Müügijuhi töös on nii ringiliikumist kui ka arvutitööd. Schomburgi materjalide ja hüdroisolatsioonivaldkonnaga kurssi viimiseks pakume müügijuhile koolitust. Kogu tööprotsessi ajal on müügijuhil olemas meie tehniline tugi.

Nõudmised kandidaadile

• soov teha aktiivset müügitööd
• väga hea suhtlusoskus
• huvi ehitusmaterjalide ja ehitusturu vastu
• vene keele oskus suhtlustasemel
• juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

• suurel hulgal vaheldusrikast tööd
• tootekoolitust
• pidevat tehniliste tuge
• väljaspool Eestit toimuvaid koolitusi
• heade tulemuste korral võimalust tööaega ise planeerida
• töötulemusest sõltuvat tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
25. november 2005

OÜ Primostar esindab Eestis Saksa ehitusmaterjalide tootjat Schomburg GmbH. 68 aastat tegutsenud Schomburg GmbH on Saksamaal ja ka mujal maailmas omas valdkonnas väga tuntud tehas. Schomburg GmbH peamise tootevaliku moodustavad kõikvõimalikud materjalid, mis kaitsevad ehitisi vee ja niiskuse eest. OÜ Primostar on ehitusmaterjalide valdkonnas tegutsenud praeguseks 5 aastat. Schomburgi materjalid muutuvad tänu meile Eestis üha populaarsemaks. Meie pakutavate materjalide headust on proovitud muu hulgas väga paljudel uutel korterelamutel ja ka näiteks Lilleküla jalgpallistaadionil.