Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110201

Tööpakkumise number

110201

Töö kirjeldus

Müügijuhi tööks on OÜ Primostari müügitegevuse korraldamine ning materjalide aktiivne müük. Müügijuhi töö hõlmab nii kontoritööd kui ka klientide juures ja ehitusobjektidel käimist. Müügijuht tutvustab materjale ja pakub tehnilisi lahendusi nii ehitusfirmadele kui ka projekteerijatele.

Nõudmised kandidaadile

- aktiivse müügi kogemus
- soov teha tööd, mis nõuab palju suhtlemist
- ehitusalane haridus või ehitusalased teadmised
- väga hea tehniline taip
- eesti ja vene keele oskus
- juhiloa olemasolu
- Exceli ja Wordi kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- vaheldusrikka tööga täidetud tööpäevi
- abivalmis töökaaslasi
- töötasuna põhipalka ja tulemustasu
- kompensatsiooni isikliku auto kasutamise eest

Lisainfo

Kasuks tuleb:
- saksa keele oskus
- AutoCAD tundmine

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
29. mai 2007

OÜ Primostar on 2000. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõtte, kes tegeleb Schomburgi hüdroisolatsioonimaterjalide maaletoomise ja projektimüügiga. Peamiselt pakume materjale vundamentide, basseinide, terrasside ja mahutite veekindlaks muutmiseks. Meie seniste suurimate objektide hulka kuuluvad näiteks Lilleküla jalgpallistaadion, Nõmme Spordikeskuse välibasseinid ja Rocca al Mare tennisehalli ujula.

Saksa ettevõte Schomburg GmbH on 70-aastase kogemusega hüdroisolatsioonimaterjalide tootja. Ettevõttel on 9 tehast ning müügiesindused 150 riigis.