Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68041

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* ettevõtte teenuste ning toodete tutvustamine ja müük
* kliendisuhete loomine ja hoidmine
* turundusmaterjalide koostamine
* müügistrateegia loomine ja elluviimine
* müügi- ja turunduse eelarve koostamine ja täitmine

Ootused kandidaadile

* väga hea suhtlusoskus
* hea eesti, inglise ja soome keele oskus suhtlustasandil
* eelnev müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

* kvaliteetset müügiartiklit
* sõbralikku ja abivalmis kollektiivi
* korralikku põhipalka, lisaks tulemuspalk
* võimalust realiseerida lennukaid müüginippe

Tööpakkumise number
#68041

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2006
Kuulutus sisestati:
23. mai 2006

Meie kliendiks on ettevõte, kellele kuuluvad populaarsed restoranid Tallinna vanalinnas.

Vaata rohkem

Müügijuht