Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61073

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Parmet on komposiitplaadi NEOBOND müügiesindaja Eestis ja Soomes.
Komposiitplaati NEOBOND kasutatakse hoonete fassaadide katmiseks samuti
reklaamtahvlite,valguskastide jms. valmistamisel.
Töötaja ülesandeks on AS Parmet esindatava komposiitplaadi NEOBOND müügi organiseerimine Eestis ja Soomes.
Töökoht on Tallinnas AS Parmet kontoris.

Ootused kandidaadile

  • kasuks tuleb varasem tegevus müügitöö valdkonnas
  • aktiivsus ja hea suhtlemisoskus
  • iseseisvalt töötamise võime
  • soome või inglise keele oskus

Ettevõte pakub

müügi ja tootekoolitust
motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#61073
Müügijuht