Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 33894

Tööpakkumise number

33894

Töö kirjeldus

kinnisvaravahendusteenuste osutamine, müügimeeskonna juhtimine ning arendamine,
koostööprojektide käivitamine ja turundus.

Nõudmised kandidaadile

• varasem aktiivse müügitöö kogemus, soovitavalt kinnisvara või ehituse valdkonnas
• hea suhtlemisoskus ning pingetaluvus
• arvutioskus ja isikliku auto kasutamise võimalus

Pakume tulemustasu vastavalt igale teostatud tehingule, põhipalka ning lisatasusid turundusplaai täitmisel.
Lisaks telefoni ja kütusekompensatsioon, koolitusvõimalused.

Tagame kõigile kandideerijatele konfidentsiaalsuse.

Lisainfo

Veskimaja otsib oma kollektiivi aktiivset ning teotahtelist müügijuhti, kes soovib leida oma töös uusi väljakutseid ning kes oleks Veskimaja klientidele teejuhiks kinnisvaraturul.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
18. september 2004
Kuulutus sisestati:
23. august 2004

OÜ Veskimaja tegeleb "võtmed kätte" kivimajade müügi ning kinnisvaravahendusteenuste osutamisega.