Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38848

Tööpakkumise number

38848

Töö kirjeldus

kitsatarbekauba müügi organiseerimine üle Eesti;
müügiosakonna töö koordineerimine;
müügistrateegia väljatöötamine;
hooajakampaania projektide väljatöötamine;
aruandluse pidamine;
turusituatsiooni jälgimine ja uute ideede genereerimine.

Nõudmised kandidaadile

omad kõrgharidust;
oled valinud professionaalse müügiinimese karjääri ja tunned uhkust ning rahulolu oma müügisaavutuste üle;
tunned toidukaupade turustusleviala ja omad juhtimisalast töökogemust;
soovid end tõestada suures töökollektiivis ja Sinu otsustamisoskust kriisiolukordades on alati kõrgelt hinnatud;
oskad hästi nii eesti- kui vene keelt ja ei jää hätta suhtlemisega inglise keeles;
arvuti kuulub Sinu igapäeva töövahendite hulka;
oled mobiilse ja paindliku suhtlemisega inimene ning Sinu isikuomaduste hulka kuuluvad ausus ja kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle kui professionaalsele müügijuhile:
põnevat ja magusat tööd perspektiivses ettevõttes
vahvaid ja tegusaid kolleege
arenemisvõimalusi
tööle väärilist tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2004

Tegeleme maiustuste impordiga Eestisse.