Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #791931

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  •  müügiosakonna juhtimine, eesmärkide planeerimine ja täitmine ;

  •  aktiivse müügitöö juhtimine ja planeerimine;

  •  klientide vajaduste välja selgitamine ja nõustamine;

  •  hinnapakkumiste ja kalkulatsioonide koostamine;

  •  müügiarvete ja teenuslepingute koostamine;

  •  hangete jälgimine ja hangetele pakkumiste esitamine;

  •  töö aruandlusega (müügijuhtimise tarkvara).

Ootused kandidaadile

  • järjepidev, hoolikas ja kohusetundlik oma töös;

  • iseseisev

  • korrektne suhtlemises nii kõnes kui kirjas;

  • sihikindel ja tulemustele orienteeritud;

  • väga hea eesti keele ning suhtlustasandil inglise ning vene keel oskus;

  • kasuks tulevad teadmised kinnisvara korrashoiu valdkonnast;

  • sobiv kandidaat on hea suhtleja, kiire probleemide lahendaja

  • kasuks tulevad kiire õppimisvõime ning loogiline mõtlemine.

Ettevõte pakub

  • põhitöötasu ning tulemustasu ;

  • sõbralikku kollektiivi ning motiveerivaid meeskonnaüritusi;

  • arenguvõimalusi, täiendkoolitusi ning sportimisvõimalusi;

  • kaasaegseid töövahendeid ning ametiautot.

Tööpakkumise number
#791931
Müügijuht