Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28873

Tööpakkumise number

28873

Töö kirjeldus

Kujunduse- ja trükiteenuste müügi organiseerimine:
* uute klientide leidmine ja püsikliendisuhete hoidmine;
* ettevõtte tegevuse arendamine Soome;
* turusituatsiooni jälgimine ja uute ideede genereerimine.

Nõudmised kandidaadile

* oled omandanud keskhariduse ja omad vähemalt 2-aastast müügitöö kogemust;
* Sinu trumbiks on kogemus ja huvi reklaami, trüki või disaini valdkonna vastu;
* suhtled nii eesti-, vene-, inglise- kui soome keeles ning saad hakkama kirjade koostamisega inglise keeles ;
* omad heal tasemel arvutioskust - Windows, Excel, Word, e-mail, internet;
* omad B-kategooria autojuhi lubasid;
* oled osav planeerija, intelligentne ja loogiliselt mõtlev inimene, kelle head suhtlemisoskust ning korrektsust on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle, kui edukale müügiinimesele põnevat tööd huvitavas valdkonnas, tegusaid ja sõbralikke kolleege ning töökohta kesklinnas.
Töö edukaks organiseerimiseks pakume Sulle firmasiseseid koolitusi ja anname Sulle kasutada Laptop'i.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2004

Tegeleme reklaamtrükiste ja reklaamide disaini valmistamise, müügi ja levitamisega alates 1996.aastast. Pakume disainiteenuseid ning reklaami- ja turundusalaseid konsultatsioone.