Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34419

Tööpakkumise number

34419

Töö kirjeldus

Ettevõte otsib hea suhtlemisoskusega Müügijuhti, kes aitab käivitada piloot projekti reklaami valdkonnas Eestit külastavatele turistidele ( Eestis uus konseptsioon, maailmas edukalt toimiv ). Piloot projekti eduka õnnestumise korral võtaks Müügijuht üle ettevõtte juhtimise ja komplekteeriks omal äranägemisel kollektiivi, kellega ellu viia seatud eesmärke. Ühtlasi osaleks strateegia ja plaanide väljatöötamisel ja täitmisel.
Põhilisteks tööülesanneteks on väljatöötatud reklaammaterjali pindade müügi tagamine, kujunduse materjalide tagamine klientidelt ja reklaammaterjali lõppkujunduse õigsuse tagamine, reklaammaterjalide levituse korraldamine Tallinnas. Igapäevase kontori töö juhtimine, eelarvestamisel põhinevate eesmärkide täitmine.
Töö on liikuv ja peaasjalikult kesklinna piirkonnas.

Nõudmised kandidaadile

• Avatud suhtlemise ja olemusega, energiline ja iseseisvalt mõtlev inimene, kes oskab tööd teha iseseisvalt ja eesmärgistatult.
• Kõrgem haridus on soovitav, kuid kui esimese punkti tingimused on väga hästi täidetud siis pole haridus lõpuni määrav.
• eesti keele valdamine
• Võõrkeelte oskus - soome,vene keel
• Püsivuse omamine tööülesannete ja eesmärkide täitmisel - siit väike remark tööotsijatele, kes vahetavad tööandjat iga aastat tagant - kahjuks Teile ei kuulu meie eelistus valiku tegemisel.
• Eelnev praktiline müügitöö kogemus, kus müügitulemus on sõltunud otseselt teie initsiatiivist ja klientide leidmise oskusest- selle alla ei kuulu kandidaadid töökogemusega kaupluses või kaupluse kassas, kuna selle töö olemus ja meie ootused on midagi muud.
• Eelnevate tööandjatega usalduse tasandil probleemide puudumine
• Hea arvuti kasutamise oskus tekstiredaktorite ja tabelitöötluse tasandil. Kujundusprogrammide tundmine tuleb kasuks.
• Palume nõudmiste hindamisel ja oma kandidatuuril üles seadmisel lähtuda oma tegelikest võimetest ja meie ootustest kandidaatidele, et vältida asjatud tööd nii meile kui Teile.

Omalt poolt pakume: Toredat kollektiivi ja igakülgset abi tööülesannete ja eesmärkide täitmisel. Peale katseaega head palka - alates 10.000 kr. kätte. Ametiautot ja isiklikku kontorit. Võimalust teha karjääri kiiremini kui mujal on see mõeldav. Võimalust oma käe järgi ehitada toimiv ja kaasaegne ettevõtmine.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
4. september 2004
Brutopalk:
Alates 13000 EEK kuus