Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120664

Tööpakkumise number

120664

Töö kirjeldus

Aktiivne läbirääkimiste pidamine ja uute klientide leidmine Eestist ja väljaspoolt.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik väga hea eesti, vene, inglise ja soome keele oskus.
Hea suhtlemisoskus ning avar silmaring.
Kõrgharidus.

Ettevõte pakub

Suhtlemine tippjuhtidega ning head tasustamise tingimused.

Lisainfo

Meie kõnekeskus teenindab kliente 24/7. Meie suurkliendid on stabiilsed ja soliidsed ettevõtted, kellele pakume kindlat ja kvaliteetset teenust. Teenus on Eestis alles arenemisjärgus, seetõttu tööpõld on lai. Tänu Eesti inimeste heale keeleoskusele oleme ka konkurentsivõimelised võrreldes riikidega kus kõnekäsitlusteenus on väga populaarne.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
7. september 2007
Kuulutus sisestati:
23. august 2007
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 30000 EEK kuus

Nordic Skylinel on telefoniteeninduse kogemus alates 1995. aastast. Oleme oma klientidele usaldusväärsed partnerid, pakkudes personaalset lähenemist, kiiret teenindust ja kasulikke lahendusi. Klientideks on lisaks kodumaistele ka mitmed välisfirmad. Oma edu saladuseks peame ausust ja töötajate väärtustamist oma personali poliitikas.
Seoses firma kasvuga ootame juurde tublisid, särasilmseid ja teotahtelisi inimesi.