Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637790

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:27. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab olema uute klientide leidmine, olemasolevate klientide teenindamine,
kliendipakkumiste koostamine ning uute toodete tutvustamine. Samuti usaldatakse Sulle ühe esindatava ehitusvaldkonna kaubamärgi juhtimine NB Quality siseselt.

Ootused kandidaadile

Mida me Sinult ootame?
 eelnevat aktiivmüügi töökogemust ja kliendikeskset suhtumist
 eelnevat ehitus ja renditehnika valdkonna kogemust
 aktiivsust, suurepärast suhtlemis-, läbirääkimis- ja organiseerimisoskust
 autojuhilubade olemasolu
 eesti ja vene keele valdamist (inglise keele oskus on soovituslik)

Ettevõte pakub

Miks kandideerida? Sind ootab:
 tulemustele orienteeritud müügitöö
 vaheldusrikas ja liikuva iseloomuga töö Tallinna piirkonnas
 võimalus ettevõtte laienedes saada rohkem vastutust ja ka juhtimiskogemust
 võimalus enda aega planeerida
 tootegruppide põhjalikud koolitused (sh tehastes kohapeal)
 isikliku auto kasutamise kompensatsioon või tööauto kasutamise võimalus

Tööpakkumise number
#637790

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2020

CV Keskuse klient NB Quality Group on asutatud 2009. aastal eesmärgiga pakkuda
innovaatilist ja kvaliteetset hoolduskeemia sarja Baltikumi ja Skandinaavia piirkonda. Meie tooted on arendatud vastavalt meie klimaatilisi olusid arvestades ja kuna omame retsepte, suudame ka paindlikult toodete koostisi muuta. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele täishoolduskontseptsiooni. Meie tootevalikus on lisaks NB Quality hoolduskeemiale rehvitarvikud, paberid, kiled, Saint-Gobain lõike-ja lihvkettad, isikukaitsevahendid, pesukeemia,
Facom+Dewalt tööriistad ja kinnitusvahendid. Rohkem infot: www. nbquality.eu

Vaata rohkem

Müügijuht