Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59007

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügimeeskonna igapäevane juhtimine
  • uute telefonimüüjate värbamine ja toetamine stardiperioodil
  • müügitulemuste garanteerimine oma tiimis
  • isiklik müük (aktiivne müük telefoni teel)
  • aruandlus

Ootused kandidaadile

  • varasem aktiivse müügi kogemus
  • elementaarne arvutikasutamise oskus (MS Word, Excel, Outlook)
  • positiivsus ja entusiasm

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja väljakutseid esitavat tööd
  • meeldivat töökeskkonda
  • võimalust saada heade tulemuste eest korralikku tasu

Lisainfo

Tööaeg 08.30-15.30 või 16.30 - 21.00

Tööpakkumise number
#59007
Müügijuht