Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45790

Tööpakkumise number

45790

Töö kirjeldus

Müügijuht vastutab müügitöö eest ja on võimeline hankima uusi kliente nii ehitus- ja puidutööstusfirmade kui edasimüüjate seast.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et müügijuht omab antud valdkonnas arenguvisiooni. Ta omab tööga seonduvat kõrgharidust ning töökogemust. Eeliseks on töökogemus projektimüügi alal ning turundusalased teadmised, samuti meeskonna juhtimise kogemus. Ta on hea suhtleja ja esineja, on aktiivne ning algatusvõimeline, hea analüüsivõime ja organiseerimisoskusega.
Tööülesannete täitmiseks on vajalik hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb soome keele valdamine suhtlustasandil, samuti on nõutav hea arvutioskus.

Pakume omalt poolt huvitavat tööd ja häid arengu- ning koolitusvõimalusi, meeldivat kollektiivi, kaasaegset töökeskkonda uues valmivas majas ning konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
24. mai 2005

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast.

MPS Eesti kliendiks on AS PUUKESKUS - www.puukeskus.ee

AS PUUKESKUS kuulub UPM-Kymmene Wood Products’i, juhtivasse metsatööstuskontserni Euroopas. Puukeskus hangib toorainet tootjaile ja müüb valmistoodangut. Meilt leiate puitmaterjali erinevates vormides, mööbliplaate, puitkiudplaate, vineeri ja ehitusmaterjale. Meie juhtmõtteks on teenindada tööstust ning edasimüüjaid. Tootevalikusse kuuluvad kvaliteetsed eesti ja soome ehitusmaterjalid ja puittooted.
AS Puukeskuses töötab hetkel 13 inimest, firma eelmise aasta käive oli üle 100 milj. krooni