Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368027

Tööpakkumise number

368027

Töö kirjeldus

Müügijuhi peamiseks vastutusvaldkonnaks on müük mööbli- ja puidutööstustele.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:

- müügikogemust B2B valdkonnas, eeliseks on projektimüügi ja puiduvaldkonna alane töökogemus ning teadmised
- aktiivsust, algatusvõimelisust, oskust oma tööd organiseerida ja võimet reaalseid tulemusi saavutada
- meeskonnatööoskusi, head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
- head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb soome ja vene keele oskus suhtlustasandil
- autojuhiluba ja sõidukogemust

Pakume omalt poolt huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes, arengu- ja koolitusvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda ning motiveerivat kompensatsioonipaketti.

Kandideerimiseks palume saata CV koos motivatsioonikirjaga märgusõnaga „Puukeskus“ 8. veebruariks k.a. e-postile:mps.eesti(a)mps.ee. Lisainfo tel. 6830 350, konsultant Maarika Luht, assistent Aili Meidra.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2015

MPS Eesti kliendiks on AS Puukeskus.

AS Puukeskus on ehituspuidu, plaatmaterjalide ning üldehitusmaterjalide jae- ning hulgimüüja Eestis juba aastast 1996. Oleme 1929. aastal asutatud Puukeskus OY tütarettevõte. Möödunud, 2014. aastal liideti Puukeskus Põhjamaade suurima ehitusmaterjalide müüjaga DT Group, mis kuulub ülemaailmsesse kontserni Wolseley . Meil on 37 tegevuskohta Soomes ja 1 Eestis, mis kokku annab tööd ligi 1300-le inimesele. DT Group’i 2014. aasta käive oli 800 min eurot.

Meie klientideks on ettevõtted puidu- ja mööblitööstusest ning ehitusest. Eratarbijani jõuavad meie poolt pakutud tooted edasimüüjate kaudu, milleks on kõik suurimad ehitusmaterjalide kauplused üle Eesti.

www.puukeskus.ee